Про мене

Якщо Ваша мета – ефективно підготуватися до ЗНО, ДПА або сутєво покращити рівень володіння українською мовою, я можу допомогти Вам у цьому.

Мене звати Тетяна Волох, я кандидат філологічних наук, репетитор з української мови та літератури, також української мови для іноземців. Мешкаю в Харкові. Постійно шукаю шляхи вдосконалення й випробовую нові форми навчання:) Викладала українську мову приватно, в шкільному гуртку та в університеті. У 2018 році стала екзаменатором ЗНО.

Досвід викладання приватним репетитором – 11 років.
Досвід викладання онлайн – 6 років.
Досвід викладання в університеті – 4 роки.

Мій досвід викладання української мови та літератури на сьогодні – 11 років, і за цей час я накопичила чимало інсайтів та ідей. Я вмію знайти підхід до будь-якого учня, дати чітку, структуровану інформацію, допомогти її засвоїти, а за потреби – зробити це дуже швидко! У мене навіть є досвід експрес-підготовки до ЗНО за 6 занять:)

Під час своєї роботи з учнем я ставлю собі за мету сформувати цілісну “картинку”, структурувати його знання, щоб людина зрозуміла правило, а не просто визубрила його. Я ніколи не даю матеріал “поверхово” – я намагаюся досягти його чіткого розуміння й вивести учня на рівень упевненого володіння. Можна сказати, що я дуже вимоглива вчителька:)

Водночас із цим я завжди ставлюся до моїх учнів коректно та подекуди м’яко. Я ніколи не примушую людину, а намагаюся розібратися, чому хлопець чи дівчина мають такі проблеми з засвоєнням шкільного матеріалу або з його пригадуванням під час підготовки до ЗНО. Залежно від особистості обираю різноманітні підходи у викладанні (комусь потрібно все кілька разів повторити і виконати величезну кількість однотипних завдань, для когось слід обрати ігровий підхід, з кимось можна застосувати формат змішаного навчання – я можу запропонувати й це!)

Велику увагу я приділяю розвитку мовлення. Вважаю, що обговорення проблемних ситуацій, зображених у творах зі шкільної програми, дозволяє запам’ятати зміст твору, глибше збагнути його. Я намагаюся досягти розуміння учнем того інструментарію, який використовує автор для побудови свого твору, для уяскравлення художніх образів. Також урізноманітнюю свої уроки уривками з фільмів, аудіозаписами, навчальними відео.

Я готую школярів та дорослих до складання ЗНО вже 9 років. Комусь із моїх учнів потрібно просто структурувати інформацію. Для когось необхідне виокремлення певних пробілів у знаннях та їх відпрацювання. З іншими проганяємо всю шкільну програму буквально з нуля… Але кожного разу моя діяльність засвідчує – неможливо скласти ЗНО на відмінно без систематичної підготовки. Навіть за наявності гарних оцінок у школі слід відвести спеціальний час на пригадування всієї інформації та структурування її в свідомості. Адже ЗНО, як і будь-який серйозний іспит, – це, перш за все, психологічно стресова ситуація, й іноді буває дуже важко пригадати саме ту інформацію, яка потрібна.

Саме регулярні заняття дозволять оновити в пам’яті шкільну програму, встановити логічні зв’язки між усіма розділами української мови й закріпити ключову інформацію з української літератури.

За роки своєї роботи я допомогла більш ніж 100 учням покращити рівень української. Із радістю допоможу також і вам!:)

Замовити консультацію в скайпі можна за телефоном 093 7 248 248 або поштою promovu.in.ua@gmail.com

Дізнатися про актуальний розклад і записатися на навчання >>>

Відгуки про мене – тут.

Мої контакти:

promovu.in.ua@gmail.com

093 7 248 248