Послуги

Підготовка до ЗНО

Підготовка до цього важливого іспиту передбачає систематизацію шкільного курсу української мови та літератури, усунення пробілів у знаннях, поглиблене опрацювання кожної теми та обов’язкову практику в написанні твору. Додатково ми виконуємо велику кількість тестів, а наприкінці занять влаштовуємо “симуляцію ЗНО”. Хочу зазначити, що велику увагу я приділяю не лише тестам, але і завданням, які змушують підключати креативне мислення, шукати правильну відповідь, знаходити логічні зв’язки, висловлювати свою думку.

Допомога з опануванням шкільної програми (українська мова, 6 – 10 класи)

Такий курс розрахований на школярів, які мають труднощі із засвоєнням навчального матеріалу у школі. На заняттях використовується комплекс різноманітних методів – традиційні вправи, ігри, розв’язання проблемних ситуацій, залучення онлайн-ресурсів, відео. Головними критеріями для мене є підвищення мотивації учня до вивчення української мови, дійсне розуміння правил і покращення успішності на заняттях у школі. За бажанням учня і батьків можливе вивчення української літератури. Маю досвід роботи з учнями, які перебувають на домашньому навчанні.

Спеціальні курси (наприклад, українська мова для бізнесу)

Для тих, хто хоче покращити свої навички володіння української мовою, є можливість замовити спеціальний курс. Така програма розрахована на вмотивованих дорослих людей, і при її розробці я завжди узгоджую наповнення курсу з очікуваннями клієнта. За моїм досвідом, найчастіше потрібно охопити такі теми, як орфографія, пунктуація і, що є надзвичайно важливим для ділової людини, – культуру мови! Якщо Вам потрібно навчитися грамотно висловлювати свої думки як усно, так і письмово – я залюбки Вам допоможу!

Експрес-курс

Експрес-курс розрахований на тих, хто вирішив готуватися до складання ЗНО тільки за 1-2 місяці. Графік занять у цьому випадку є дуже інтенсивним і не передбачає сильної деталізації матеріалу. У цьому випадку величезну кількість матеріалу учневі доведеться опанувати самостійно. Кількість занять становитиме 10 – 14 уроків.

Консультація

Часто буває так, що немає часу на повноцінний курс. Або, можливо, ви вивчаєте мову самостійно? Інколи доцільно звернутися до фахівця, щоб той допоміг розібратися з окремими проблемними питаннями. Я залюбки допоможу Вам у цьому:)

Про формат занять та умови можна прочитати тут: http://promovu.in.ua/register/

Мої контакти:

promovu.in.ua@gmail.com

093 7 248 248