Записатися на навчання

Привіт! Мене звуть Тетяна Волох, і я буду рада допомогти вам із підготовкою до ЗНО, опануванням шкільної програми з української мови або вивченням української для ваших особливих цілей.

Детальніше про мої послуги можна прочитати тут >>> http://promovu.in.ua/about-me/services/

ВАЖЛИВО! Усі заняття “віч-на-віч” проводяться в Харкові, на моїй території в центрі міста, куди зручно дістатися за 7 хвилин пішки від станцій метро “Університет”, “Наукова”, “Держпром”.

Я пропоную індивідуальні заняття  (offline або по скайпу).

Вартість одного індивідуального заняття (1 год 30 хв) – 250 грн.

Вартість однієї консультації (60 хвилин) – 200 грн.

Будь ласка, зверніть увагу на такі правила співпраці:

1. Тривалість заняття становить 90 хвилин. Саме такий час дозволяє якісно подати новий матеріал, опрацювати його та перевірити домашнє завдання. Тільки для учнів 8 класу тривалість заняття може бути скорочена до 60 хвилин.

2. Експрес-підготовка до іспиту (наприклад, до ЗНО або ДПА) також можлива. Але якщо до дати іспиту залишається 3 місяці або менше, я працюю з учнями тільки за умови повної передоплати курсу. Крім того, під час експрес-підготовки ми займаємося двічі на тиждень, а також я додатково надаю доступ до мого онлайн-курсу (безкоштовно), щоб учень міг самостійно пройти певні теми.

3. Якщо заняття відміняється в день його проведення, воно має бути оплачене.

Відгуки про мене – тут.

Для того, щоб записатися, будь ласка, напишіть мені на пошту promovu.in.ua@gmail.com або зателефонуйте за цим номером: 093 7 248 248.

Буду рада Вам допомогти 🙂