Послуги

Підготовка до ЗНО

Підготовка до цього важливого іспиту передбачає систематизацію шкільного курсу української мови та літератури, усунення пробілів у знаннях, поглиблене опрацювання кожної теми та обов’язкову практику в написанні власного висловлення. Додатково ми виконуємо велику кількість тестів, а наприкінці занять влаштовуємо “симуляцію ЗНО”. Хочу зазначити, що велику увагу я приділяю не лише тестам, але і завданням, які змушують підключати креативне мислення, шукати правильну відповідь, знаходити логічні зв’язки, висловлювати свою думку.

Допомога з опануванням шкільної програми (українська мова, 5 – 10 класи)

Такий курс розрахований на школярів, які мають труднощі із засвоєнням навчального матеріалу у школі. На заняттях використовується комплекс різноманітних методів – традиційні вправи, ігри, розв’язання проблемних ситуацій, залучення онлайн-ресурсів, відео. Головними критеріями для мене є підвищення мотивації учня до вивчення української мови, дійсне розуміння правил і покращення успішності на заняттях у школі. За бажанням учня і батьків можливе вивчення української літератури. Маю досвід роботи з учнями, які перебувають на домашньому навчанні.

Спеціальні курси (наприклад, українська мова для бізнесу)

Для тих, хто хоче покращити свої навички володіння української мовою, є можливість замовити спеціальний курс. Така програма розрахована на вмотивованих дорослих людей, і при її розробці я завжди узгоджую наповнення курсу з очікуваннями клієнта. За моїм досвідом, найчастіше потрібно охопити такі теми, як орфографія, пунктуація і, що є надзвичайно важливим для ділової людини, – культуру мови! Якщо Вам потрібно навчитися грамотно висловлювати свої думки як усно, так і письмово – я залюбки Вам допоможу!

Експрес-курс

Експрес-курс розрахований на тих, хто вирішив готуватися до складання ЗНО тільки за 1-3 місяці. Графік занять у цьому випадку є дуже інтенсивним і не передбачає сильної деталізації матеріалу. У цьому випадку величезну кількість матеріалу учневі доведеться опанувати самостійно.

Консультація

Часто буває так, що немає часу на повноцінний курс. Або, можливо, ви вивчаєте мову самостійно? Інколи доцільно звернутися до фахівця, щоб той допоміг розібратися з окремими проблемними питаннями. Я залюбки допоможу Вам у цьому:)

Про формат занять та умови можна прочитати тут: http://promovu.in.ua/register/

Мої контакти:

promovu.in.ua@gmail.com

093 7 248 248