Індивідуальна підготовка до ЗНО

Я готую абітурієнтів до складання ЗНО вже 9 років. Комусь із моїх учнів потрібно просто структурувати інформацію. Для когось необхідне виокремлення певних пробілів у знаннях та їх відпрацювання. З іншими проганяємо всю шкільну програму буквально з нуля… Але кожного разу моя діяльність засвідчує – неможливо скласти ЗНО на відмінно без систематичної підготовки. Навіть за наявності гарних оцінок у школі слід відвести спеціальний час на пригадування всієї інформації та структурування її в свідомості. Адже ЗНО, як і будь-який серйозний іспит, – це, перш за все, психологічно стресова ситуація, й іноді буває дуже важко пригадати саме ту інформацію, яка потрібна.

Саме регулярні заняття дозволять оновити в пам’яті шкільну програму, встановити логічні зв’язки між усіма розділами української мови й закріпити ключову інформацію з української літератури.

Підготовка до цього важливого іспиту передбачає систематизацію шкільного курсу української мови та літератури, усунення пробілів у знаннях, поглиблене опрацювання кожної теми та обов’язкову практику в написанні твору. Усе це ми робимо з учнями протягом нашого курсу тривалістю 7-9 місяців.

Додатково ми виконуємо велику кількість тестів, а наприкінці занять влаштовуємо “симуляцію ЗНО”. Хочу зазначити, що велику увагу я приділяю не лише тестам, але і завданням, які змушують підключати креативне мислення, шукати правильну відповідь, знаходити логічні зв’язки, висловлювати свою думку.

ВАЖЛИВО! Усі заняття проводяться онлайн, по скайпу.

Я пропоную індивідуальні заняття. За роки моєї роботи я дійшла висновку, що оптимальна тривалість заняття – 1 год 30 хв, що дозволяє розібратися із домашнім завданням, якісно подати новий матеріал і при цьому не витратити абсолютно всю енергію:)

Додатково мої учні отримують доступ до авторського дистанційного курсу з української мови та літератури, який містить відеоуроки, презентації, додаткові навчальні матеріали та тести до кожної теми.

Вартість одного індивідуального заняття (1 год 30 хв) – 300 грн.

Відгуки про мене – тут.

Для того, щоб записатися, будь ласка, напишіть мені на пошту promovu.in.ua@gmail.com або зателефонуйте за цим номером: 093 7 248 248.