Відгуки про мене

Мені дуже приємно працювати з моїми мотивованими та відповідальними учнями:) І не менш приємно отримувати від них позитивні відгуки, з якими можна ознайомитися нижче.

Профессионал, очень внимательная, нацелена на исключительно положительный результат.

Юлія, мама учня, ЗНО-2020

 

Все отлично! Татьяна преподаёт интересно и нескучно, всегда все по расписанию, заранее можно договориться о занятиях, могу только порекомендовать!

Микита, дорослий учень, розмовна українська

 

Плюсы занятий – индивидуальный подход, ответственность. Минусов нет. Преподавательница вникла в проблемы ученика.

Марина, мама учня з дислексією

 

Дуже сподобалися заняття, бо дійсно отримувала задоволення від того, як Ви проводите їх від нашого спілкування. Було дуже приємно вивчати з вами українську мову та літературу! Сподобалися виклад змісту правил та творів, наявність презентацій, гарне ставлення, цікава та корисна інформація (особливо лайфхаки для кращого запам’ятовування).

Марія Жукова, ЗНО 2019 року (195 балів)

 

Заняття з вами принесли мені виключно позитивні враження та допомогли підготуватися до іспиту. Сподобалося бажання навчити та вміння терпіти, навіть коли мені щось не вдавалось. Ви спокійно намагалися пояснити матеріал знову. Мене дуже здивував власний сайт, бо мені доводилося бачити мало людей, які так ретельно і захоплено займаються своєю роботою, а тим паче бажають навчити всіх охочих за допомогою відеоуроків.

Анастасія, ЗНО 2019 року

 

Репетитор очень помогла мне с украинским языком. В занятиях нравится систематизированность, разнообразие, наполнение. Я чувствую прогресс и это здорово! Уроки не похожи один на другой, и ко всем занятиям Татьяна готовится.

Дмитро, українська для іноземців

 

Заняття цікаві та ефективні. Педагог ретельно готується до кожного заняття.

Юлія, українська мова для дорослих, 2019 рік

 

Дуже задоволені. Репетитор – професіонал своєї справи.

Інна, мати учениці, ДПА 2019 року

 

Мені дуже сподобалось працювати з вами 🙂 По-перше, я підвищив рівень рідної мови та гарно склав ЗНО. По-друге, завдяки вам я почав цікавитися літературою 🙂 Дуже вам дякую!! Було дуже круто і цікаво 😉 🙂

Ілля Раздєльський, ЗНО 2018 року

 

Я очень довольна, что выбрала Татьяну в качестве репетитора по подготовке к ЗНО для своего сына. Мы получили качественное преподавание, максимум внимания и гибкий график обучения. Также у сына сложились доверительные отношения с Татьяной, и постоянно присутствовал интерес к изучению языка. Я рекомендую всем этого преподавателя.

Марина Порпленко, мама учня, ЗНО 2018

 

Все пройшло краще, ніж я очікувала, дякую за підтримку і допомогу у труднощах. Мені також було дуже приємно вивчати з вами українську мову та літературу:)
Гадаю, в мене все вийшло, дякую, зідзвонимося:)

Катерина, ЗНО 2018

 

Спасибо за ваш огромный труд, мы поступили куда хотели.

Людмила, мама учениці, ЗНО 2018

 

Понравился преподаватель, занимаемся. Она профессиональна, изначально выявила все пробелы в знаниях сына, нашла с ним общий язык. На занятиях разбирают тесты, повторяют правила, пишут сочинения. Знания ребенка, думаю, улучшились.

Мама учня, ЗНО 2018

Часом учні залишають ось такі довгі відгуки:)

Один рік – досить чи ні стільки часу для оволодіння іноземною мовою?  Десь прочитав, що для опанування незнайомою мовою треба 6 років – якнайменш… Мені вистачило року, щоб вивчити українську майже з нуля. Принаймні я тепер розумію мову на слух, на власні очі (йдеться про телебачення й кіно), читаю класичну й сучасну літературу сливе без словника. Пишу поки ще з помилками, припускаюся іноді невірних наголосів…  Ну й розмовляю, мабуть, повільніше за носія мови.Але… Лише рік тому, я розумів українську приблизно як всі росіяни – тобто ніяк. Бажання оволодіти мовою виникло вже давно, проте мені здавалося, що в мене для цього ані здібності, ані хисту, ані натхнення. Раніше було декілька спроб вивчити мову за допомогою підручника, самовчителя, але я кожного разу, залишав ці намагання та змагання з собою.  І ось тут якось я потрапив у Інтернеті на сторінку, яка пропонувала репетиторів з будь-яких предметів і мов. У тому числі  з української.  Так я відкрив для себе Тетяну! Далебі, мені  дуже пощастило, що я обрав серед інших викладачів – саме її. Ми розпочали наші заняття у квітні 2017 року, а вже влітку я вперше користався мовою працюючи над сюжетом про українську діаспору Казані. Головне, що подобалося протягом мого навчання з Тетяною це абсолютна зручність та гнучкий графік: спочатку заняття у скайпі ми проводили двічі на тиждень, потім вже було достатньо одного разу. Щоразу вона готувала нову презентацію, яка включала в себе трохи граматичної інформації, 1-2 зразка україномовного відео й, обов’язково, – левову частку нашого часу ми витрачали на розмовний блок. Спілкувалися на будь-які теми – від традиційних забобонів та головної ідеї «Гайдамаків» Шевченка – до проблем подолання прокрастинації й ейджизму в сучаснім суспільстві.Багато часу ми також приділяли перекладу – і синхронному, й звичайному.Завдяки такому підходу я позбавився невпевненості та страху розмовляти українською, здолав мовний бар’єр. Тетяно, я щиро вдячний вам за те, що допомогли мені здійснити мою мрію та повірити у свої сили. Щось мені шепоче у середині, що це не остання іноземна мова, яку я вивчив. 

Сергій Шерстньов

Часом пишуть у смс:)

Відгуки з сайту BUKI (https://buki.com.ua)

Відгуки з сайту “Ваш репетитор”:

Відгук19Відгук18Відгук17Відгук16Відгук15Відгук14Відгук13Відгук12Відгук11Відгук10Відгук9Відгук8Відгук7Відгук6Відгук5Відгук4Відгук3Відгук2

Відеовідгуки