Відгуки про мене

Мені дуже приємно працювати з моїми мотивованими та відповідальними учнями:) І не менш приємно отримувати від них позитивні відгуки, з якими можна ознайомитися нижче.

Репетитор очень помогла мне с украинским языком. В занятиях нравится систематизированность, разнообразие, наполнение. Я чувствую прогресс и это здорово! Уроки не похожи один на другой, и ко всем занятиям Татьяна готовится.

Дмитро, українська для іноземців

 

Заняття цікаві та ефективні. Педагог ретельно готується до кожного заняття.

Юлія, українська мова для дорослих, 2019 рік

 

Дуже задоволені. Репетитор – професіонал своєї справи.

Інна, мати учениці, ДПА 2019 року

 

Всі уроки цікаві. Учителька дуже сподобалася.

Тетяна, мати учня, ДПА 2019 року

 

Мені дуже сподобалось працювати з вами 🙂 По-перше, я підвищив рівень рідної мови та гарно склав ЗНО. По-друге, завдяки вам я почав цікавитися літературою 🙂 Дуже вам дякую!! Було дуже круто і цікаво 😉 🙂

Ілля Раздєльський, ЗНО 2018 року

 

Я очень довольна, что выбрала Татьяну в качестве репетитора по подготовке к ЗНО для своего сына. Мы получили качественное преподавание, максимум внимания и гибкий график обучения. Также у сына сложились доверительные отношения с Татьяной, и постоянно присутствовал интерес к изучению языка. Я рекомендую всем этого преподавателя.

Марина Порпленко, мама учня, ЗНО 2018

 

Все пройшло краще, ніж я очікувала, дякую за підтримку і допомогу у труднощах. Мені також було дуже приємно вивчати з вами українську мову та літературу:)
Гадаю, в мене все вийшло, дякую, зідзвонимося:)

Катерина, ЗНО 2018

 

Спасибо за ваш огромный труд, мы поступили куда хотели.

Людмила, мама учениці, ЗНО 2018

 

Понравился преподаватель, занимаемся. Она профессиональна, изначально выявила все пробелы в знаниях сына, нашла с ним общий язык. На занятиях разбирают тесты, повторяют правила, пишут сочинения. Знания ребенка, думаю, улучшились.

Мама учня, ЗНО 2018

 

Часом учні залишають ось такі довгі відгуки:)

Один рік – досить чи ні стільки часу для оволодіння іноземною мовою?  Десь прочитав, що для опанування незнайомою мовою треба 6 років – якнайменш… Мені вистачило року, щоб вивчити українську майже з нуля. Принаймні я тепер розумію мову на слух, на власні очі (йдеться про телебачення й кіно), читаю класичну й сучасну літературу сливе без словника. Пишу поки ще з помилками, припускаюся іноді невірних наголосів…  Ну й розмовляю, мабуть, повільніше за носія мови.Але… Лише рік тому, я розумів українську приблизно як всі росіяни – тобто ніяк. Бажання оволодіти мовою виникло вже давно, проте мені здавалося, що в мене для цього ані здібності, ані хисту, ані натхнення. Раніше було декілька спроб вивчити мову за допомогою підручника, самовчителя, але я кожного разу, залишав ці намагання та змагання з собою.  І ось тут якось я потрапив у Інтернеті на сторінку, яка пропонувала репетиторів з будь-яких предметів і мов. У тому числі  з української.  Так я відкрив для себе Тетяну! Далебі, мені  дуже пощастило, що я обрав серед інших викладачів – саме її. Ми розпочали наші заняття у квітні 2017 року, а вже влітку я вперше користався мовою працюючи над сюжетом про українську діаспору Казані. Головне, що подобалося протягом мого навчання з Тетяною це абсолютна зручність та гнучкий графік: спочатку заняття у скайпі ми проводили двічі на тиждень, потім вже було достатньо одного разу. Щоразу вона готувала нову презентацію, яка включала в себе трохи граматичної інформації, 1-2 зразка україномовного відео й, обов’язково, – левову частку нашого часу ми витрачали на розмовний блок. Спілкувалися на будь-які теми – від традиційних забобонів та головної ідеї «Гайдамаків» Шевченка – до проблем подолання прокрастинації й ейджизму в сучаснім суспільстві.Багато часу ми також приділяли перекладу – і синхронному, й звичайному.Завдяки такому підходу я позбавився невпевненості та страху розмовляти українською, здолав мовний бар’єр. Тетяно, я щиро вдячний вам за те, що допомогли мені здійснити мою мрію та повірити у свої сили. Щось мені шепоче у середині, що це не остання іноземна мова, яку я вивчив. 

Сергій Шерстньов

 

Відгуки з сайту BUKI (https://buki.com.ua)

Відгуки з сайту “Ваш репетитор”:

Відгук19Відгук18Відгук17Відгук16Відгук15Відгук14Відгук13Відгук12Відгук11Відгук10Відгук9Відгук8Відгук7Відгук6Відгук5Відгук4Відгук3Відгук2

Відеовідгуки