Заняття з української мови та літератури

Привіт:) Мене звуть Тетяна Волох. Я допомагаю школярам підготуватися до ДПА та ЗНО з української мови та літератури, а дорослим – подолати мовний бар’єр і почати впевнено говорити українською та писати без помилок.

Я викладаю українську мову та літературу 13 років. За цей час я також встигла захистити кандидатську дисертацію, попрацювати в університеті, створити підручник з української для іноземців та розробити два онлайн-курси: “ЗНО без нервів” і “Яскраве есе” (для тих, хто хоче підготуватися до ЗНО). Також маю досвід роботи в комісії ЗНО.

На цій сторінці ви можете дізнатися більше про заняття з української мови та літератури. Наша робота відбуватиметься онлайн (у Zoom / Skype / Viber). Прочитайте опис послуги, яка вас цікавить, внизу. До зустрічі:)

Щоб записатися на заняття, напишіть мені на пошту promovu.in.ua@gmail.com.

Будь ласка, обов’язково ознайомтеся з правилами співпраці
(клікніть на кнопку нижче, щоб перейти).

ПІДГОТОВКА ДО ЗНО

Підготовка до цього важливого іспиту передбачає систематизацію шкільного курсу української мови та літератури, усунення пробілів у знаннях, поглиблене опрацювання кожної теми та обов’язкову практику в написанні власного висловлення. Додатково ми виконуємо велику кількість тестів, а наприкінці занять влаштовуємо “симуляцію ЗНО”. Хочу зазначити, що велику увагу я приділяю не лише тестам, але й завданням, які змушують підключати креативне мислення, шукати правильну відповідь, знаходити логічні зв’язки, висловлювати свою думку.

450 грн / 90 хвилин

+ додатково – безкоштовний доступ до мого дистанційного курсу “ЗНО без нервів”

ПІДГОТОВКА ДО ДПА

Під час занять ми велику увагу приділяємо написанню диктантів. А для того, щоб написати диктант без помилок, потрібно досконало знати орфографічні та пунктуаційні правила. Тому на уроках ми вчимося правильно писати слова та ставити розділові знаки, виконуючи багато вправ.

350 грн / 90 хвилин

ШКІЛЬНА ПРОГРАМА

Такий курс розрахований на школярів, які мають труднощі із засвоєнням навчального матеріалу в школі. На заняттях використовую комплекс різноманітних методів – традиційні вправи, ігри, залучення онлайн-ресурсів, відео. Головними критеріями для мене є підвищення мотивації учня до вивчення української мови, дійсне розуміння правил і покращення успішності на заняттях у школі. За бажанням учня і батьків можливе вивчення української літератури. Маю досвід роботи з учнями, які перебувають на домашньому навчанні.

250 грн / 60 хвилин

 

УКРАЇНСЬКА БЕЗ ПОМИЛОК

Для тих, хто хоче покращити свій рівень української мови, є можливість замовити спеціальний курс із підвищення грамотності. Така програма розрахована на вмотивованих дорослих людей, і при її розробці я завжди узгоджую наповнення курсу з очікуваннями клієнта. За моїм досвідом, найчастіше потрібно охопити такі теми, як орфографія й пунктуація. Також надзвичайно важливою для ділової людини є культура мови! Якщо Вам потрібно навчитися грамотно висловлювати свої думки як усно, так і письмово – я залюбки Вам допоможу!

300 грн / 60 хвилин

 

РОЗМОВНА УКРАЇНСЬКА

Часто до мене звертаються дорослі, які бажають підтягти свої навички спілкування українською. У випадку такого запиту основна увага приділяється не відпрацюванню орфографічних правил, а спілкуванню українською. Ми обговорюємо безліч тем, пов’язаних із хобі, подорожами, психологією, життям у суспільстві, що сприяє збагаченню словникового запасу учня.

300 грн / 60 хвилин

 

ДИСТАНЦІЙНИЙ КУРС “ЗНО БЕЗ НЕРВІВ”

Я підготувала повний курс для підготовки до ЗНО з української мови та літератури (або тільки з мови), який ви можете опрацьовувати самостійно з моєю підтримкою!

Вартість 1 місяця – 490 грн.

Деталі та реєстрація: https://learn.promovu.in.ua/distance-course/

 

ДИСТАНЦІЙНИЙ КУРС “ЯСКРАВЕ ЕСЕ”

Я розробила 8-тижневий онлайн-курс для тих, хто хоче навчитися писати власне висловлення у форматі ЗНО. Робота на курсі розпочинається в чітко визначений час, коли набирається група учасників.

Ось деталі курсу: https://learn.promovu.in.ua/course-essay/

За допомогою цієї анкети ви можете здійснити передзапис на курс, і я напишу вам на пошту, коли збиратиму групу учасників: АНКЕТА