Про мене

Якщо Ваша мета – ефективно підготуватися до ЗНО, ДПА або сутєво покращити рівень володіння українською мовою, я можу допомогти Вам у цьому.

Мене звати Тетяна Волох, я кандидат філологічних наук, репетитор з української мови та літератури, також української мови для іноземців. Мешкаю в Харкові. Постійно шукаю шляхи вдосконалення й випробовую нові форми навчання:) Викладала українську мову приватно, в шкільному гуртку та в університеті. У 2018 році стала екзаменатором ЗНО.

Досвід викладання приватним репетитором – 10 років.
Досвід викладання в університеті – 4 роки.
Досвід викладання онлайн – 4 роки.

Я готую школярів та дорослих до складання ЗНО вже 9 років. Комусь із моїх учнів потрібно просто структурувати інформацію. Для когось необхідне виокремлення певних пробілів у знаннях та їх відпрацювання. З іншими проганяємо всю шкільну програму буквально з нуля… Але кожного разу моя діяльність засвідчує – неможливо скласти ЗНО на відмінно без систематичної підготовки. Навіть за наявності гарних оцінок у школі слід відвести спеціальний час на пригадування всієї інформації та структурування її в свідомості. Адже ЗНО, як і будь-який серйозний іспит, – це, перш за все, психологічно стресова ситуація, й іноді буває дуже важко пригадати саме ту інформацію, яка потрібна.

Саме регулярні заняття дозволять оновити в пам’яті шкільну програму, встановити логічні зв’язки між усіма розділами української мови й закріпити ключову інформацію з української літератури.

Замовити консультацію в скайпі можна за телефоном 093 7 248 248 або поштою promovu.in.ua@gmail.com

Дізнатися про актуальний розклад і записатися на навчання >>>

Відгуки про мене – тут.

Мої контакти:

promovu.in.ua@gmail.com

093 7 248 248

Буду рада допомогти Вам скласти ЗНО на найвищий бал!