Консультації з написання мотиваційних листів

Колись дуже давно я хотіла взяти участь у цікавій студентській програмі в Норвегії. Потрібно було написати мотиваційний лист. Я завжди отримувала найвищі бали за свої шкільні твори і дуже часто — нагороди на літературних конкурсах, тому вирішила, що з написанням свого найпершого мотиваційного листа точно впораюся. Не так сталося, як гадалося:) Зараз я розумію, що в моєму тодішньому тексті було багато “води”, непотрібних деталей та ліричних відступів, а якраз пояснення моєї мотивації — ЧОМУ я хочу взяти участь у цій програмі — майже не було. Тож і не дивно, що грант я не отримала.

Я зробила висновки і продовжила активно подаватися на освітні закордонні програми. З кожною спробою мої мотиваційні листи ставали все сильнішими й переконливішими і приносили мені омріяні гранти (та можливості саморозвитку й навчання). У 2015 році я стала керівницею проєкту Unistudy й уже допомагала іншим здійснити свої мрії та навчатися за кордоном. Завдяки моїм порадам зі складання документів клієнти вступали до університетів Великобританії, США, Німеччини, Норвегії; почали навчатися за програмами з менеджменту, державного управління, мікробіології, хімії, права, графічного сторітелінгу; отримували запрошення на конференції з медицини й бізнесу. Що важливо — вони написали ці документи самостійно, я тільки порадила, як розставити акценти та як найвигідніше описати свої досягнення.

Цього року українським вступникам потрібно подавати, окрім інших документів, ще й мотиваційний лист. І я бачу деяку розгубленість. Про що писати? Які фрази використати? Як переконати приймальну комісію? Я вирішила допомогти тим вступникам, хто цього потребує, і запропонувати свої консультації з написання листів.

На консультації ми:

  • обговоримо мотивацію майбутнього студента навчатися саме за цією програмою в обраному університеті;
  • проаналізуємо навчальні та неакадемічні досягнення випускника, які відіграють позитивну роль при розгляді його/її кандидатури;
  • зрозуміємо, якими конкретними ситуаціями проілюструвати риси характеру абітурієнта;
  • складемо план написання мотиваційного листа.

Після консультації я відредагую написаний вступником мотиваційний лист, щоб у ньому не було жодної орфографічної, граматичної або пунктуаційної помилки.

Важливо! Я не пишу мотиваційний лист ЗА абітурієнта. Випускник напише його сам за моїми порадами, а потім ми вдосконалимо текст під час редагування:)

Тривалість консультації: 60-90 хвилин.

Формат: онлайн, у скайпі / зумі / вайбері.

Вартість: консультація + редагування тексту — 400 грн, тільки редагування тексту — 200 грн.

Зацікавилися? Звертайтеся, буду рада допомогти!

Як потрапити на консультацію

Для запису на консультацію:

 

Photo by Afif Kusuma on Unsplash

 

Залишити коментар